Namioty imprezowe

Odkryj magię imprez organizowanych pod chmurką. Organizując przyjęcie w namiocie imprezowym nie straszna pogoda i brak miejsca w domu. Nie jesteś ograniczony czasem zabawy, nikt nie prosi Cię o opuszczenie sali bo Twój czas się kończy. Możesz bawić się całą noc a nawet następnego dnia. Wiemy to, bo już to widzieliśmy 🙂

Wiemy jak ważny jest czas przygotowań. Organizacja przyjęcia to zawsze sporo zamieszania. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwań naszych klientów staramy się rozstawić namiot dzień wcześniej przed imprezą i zebrać dzień po imprezie. Nie pobieramy za to dodatkowego wynagrodzenia, a cena wynajęcia namiotu jest za „imprezę” a nie na doby.  Dobra zabawa ma być najważniejsza! 

Podaj nam ilość gości, datę i miejsce organizowanej uroczystości a sprawdzimy dostępność i przedstawimy najlepszą dla Ciebie ofertę.

Nasze namioty imprezowe to solidne konstrukcje, skręcane , wzmocnione dachy, z ramą przypodłogową, mocowane szpilkami lub dociążane, dlatego montaż, demontaż i transport namiotu to nasze zadanie.

Zamawiając sam namiot trzeba się liczyć z dodatkowym kosztem transportu który zależny jest od odległości na jaka mamy dojechać.

W opcji: koszt namiotu + 500 zł koszt dodatkowego wyposażenia, nie liczymy kosztów transport.

Chcemy zapewnić jak najlepszą jakość świadczonych usług nasz zasięg działania jest ograniczony. Obecnie to Warszawa i okolice, dokładne informacje po poznaniu szczegółów lokalizacji.

Koszt wynajęcia:

1. namiot 4 x 6 m (maksymalnie na 22 osoby) za 550 zł

2. namiot 5 x 6 m (maksymalnie na 22 osoby) za 600 zł

3. namiot 6×8 m (maksymalnie na 48 osób) za 800 zł

4. namiot 6×10 m (maksymalnie na 60 osób) za 900 zł

5. namiot 5×12 m (maksymalnie na 72 osoby) za 1300 zł

6. namiot 6×16 m (maksymalnie na 96 osób) za 1800 zł

7. namiot 6×18 m (maksymalnie na 108 osób) za 2000 zł